Restauracja
Wizytówką hotelu jest restauracja, w której pełni zaangażowania kucharze dbają o kulinarną przyjemność, serwując specjały kuchni europejskiej wzbogaconej o najlepsze smaki kuchni tradycyjnej.
doświadczenie kulinarne
Serwowane w restauracji hotelowej potrawy od lat zachwycają nawet najbardziej wymagające podniebienia. Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce w okolicy do celebracji starannie przygotowanego dania.

Pasja, talent i kulinarna wyobraźnia naszych szefów kuchni sprawiają, że restauracja Hotelu Boss stanowi ważny punkt na kulinarnej mapie okolicy.


specjalność kuchni
Specjalnością naszej restauracji są wyśmienite steaki oraz doskonale przyrządzone krewetki. Serwujemy także dania odpowiednie dla wegetarian oraz dzieci.

wyjątkowy klimat
Niepowtarzalna atmosfera i przytulne wnętrze czynią naszą restaurację idealnym miejscem dla miłośników sztuki kulinarnej. W trosce o najmłodszych gości, w restauracji znajduje się wydzielony kącik zabaw.
letni ogródek
Od 1 maja do 30 września zapraszamy do ogródka letniego, w którym ugaszą Państwo pragnienie zimnymi napojami oraz skosztują pyszne desery lodowe w otoczeniu zabytkowego rynku Miłosławia.