Atrakcje
Liczne atrakcje Hotelu Boss ucieszą wszystkich zwolenników zarówno aktywnego spędzania czasu, jak i odpoczynku w otoczeniu bujnej przyrody.
chwila dla aktywności
Jedną z największych zalet lokalizacji hotelu jest dostęp do licznych atrakcji począwszy od spokojnego wędkowania po pełne wrażeń pojedynki paintballowe. Na miłośników pieszych i rowerowych wycieczek oraz biegania, czekają kilometry leśnych duktów. Stadnina koni oferuje Gościom naukę jazdy konnej, przejażdżki bryczką, natomiast zimą organizację kuligów z ogniskiem.

chwila dla historii
Miłosław ma w swojej ofercie także kilka prominentnych zabytków jak np. neorenesansowy pałac, który w czasach świetności gościł w swoich murach m.in. Władysława Reymonta oraz Henryka Sienkiewicza. Wśród obiektów sakralnych na uwagę zasługuje poewangelicki kościół św. Jakuba zbudowany w stylu romantycznego gotyku, który obecnie jest miejscem wydarzeń kulturalnych takich jak wystawy, czy koncerty.

chwila dla relaksu
Zmęczeni wrażeniami Goście, mogą znaleźć chwilę wytchnienia w hotelowej saunie, rozkoszując się aromatem doskonale przyrządzonej kawy lub smakiem wykwintnego drinka w hotelowym barze.